Aec-creative

Spoločnosť

 

SOFTconsult spol. s r.o.

Společnost se od roku 1995 zabývá podporou procesu projektování a tvůrčích činností v oblasti architektury a stavebnictví. Tyto procesy reprezentují oblasti:

  • AEC - software
  • AEC - creative
  • AEC - media
  • AEC - data

AEC-software

Distribuce softwarů pro oblast 3D návrhů budov, interiérů a optimalizace procesů výstavby. Tyto činnosti zajišťujeme v České a Slovenské republice.

ArCon
ArCon je vysoce interaktivní vizuální nástroj pro projektování a vizualizace. ArCon vychází z požadavku architektů, stavebních projektantů, uživatelů z oboru nemovitostí a návrhářů interiérů. Zajímavé možnosti nabízí i výrobcům a prodejcům nábytku, sanitárních předmětů, obkladů, dlažeb, koberců a bytových doplňků. Výrobce: Eleco.

SPIRIT
SPIRIT je systém určený architektonicko-stavebním projekčním ateliérům, dodavatelům staveb, výrobcům stavebních prvků, studentům. Parametrické chování elementů systému zahrnuje jak stavební díly - stěna, okno, dveře, prostup, nika, strop, sloup, prostor, tak i tradiční stavební konstrukce jako střechy a schodiště. Vedle těchto funkcí SPIRIT nabízí obecné modelování v prostoru, jednoduché architektonické kreslení-skicování, nebo běžné půdorysné kreslení. Výrobce: STI International.

PowerProject Teamplan
Softwarový nástroj pro řízení projektů, jejich pracovních, materiálových zdrojů a nákladů. Používá-li se spolu se serverem POWERPROJECT teamplan ENTERPRISE, poskytuje spolehlivá řešení při řízení rozsáhlých projektů. Výrobce: Asta Ltd

AEC-creative

Pod touto značkou společnost SOFTconsult spol. s r.o. provádí vývoj vlastních softwarových programů pro oblast interiérů (návrhy obkladů a dlažeb, kuchyní a vestavěných skříní) a facility management (FAMADA).

AEC-media

Vytváření prezentačních CD a WEB aplikací za pomocí současných informačních technologií. Upřednostňujeme oblast výrobců zaměřených na stavebnictví a interiéry s mezinárodní působností.

Reference v oblasti web-stránek: Rako, Object LB, Indeco, Primalex, Trachea, Domky.cz, LB Ceramic System, Plexus, LB Cemix a.s. - Revitalizace panelových domů, Eling

Reference CD: CD Bramac, CD Cemix, CD Primalex, CD LB Ceramics

AEC-DATA

Projekt se stejným názvem slouží k propojení výrobců z oblasti stavebnictví a interiérů s projektanty a koncovým zákazníkem. K tomuto účelu společnost SOFTconsult provozuje server www.AEC-DATA.com na kterém jsou k dispozici 3D modely konkrétních výrobků z oblasti interiérů a exteriérů. Služby serveru jsou využívány mezinárodní sítí projektantů. Na tento server jsou napojeny služby vytváření 3D modelů, tvorby CD-ROM a WEBů stavebních výrobců.

 

 
HOME    Aktuality    Software    E-shop    Servis    Kontakty   
www.SOFTconsult.com     www.AEC-DATA.com